Dziś elementem każdej dobrej imprezy są gry. Urodziny, imieniny, Sylwester czy zwykła domówka bez okazji nie mogą odbyć się bez intensywnych rozgrywek, gwarantujących doskonałą zabawę. Uczestnicy spotkań decydują się zarówno na imprezowe gry planszowe, jak i karciane. Wszystkie nasze propozycje (np. popularna seria "Blok ekipa na melanżu") zapewnia ciekawe atrakcje.

Sprawdź poszczególne gry, wybierz najlepszą dla siebie i zorganizuj świetną imprezę (np. urodzinową). Skorzystaj z wielu atrakcyjnych promocji lub postaw na interesujące nowości.

Gry imprezowe

Zarówno elementem imprezy urodzinowej, jak i prezentem dla solenizanta może być gra planszowa lub karciana. Wiele osób jako podarunek wybiera powszechnie lubiane kalambury. Zamawiając je na naszej stronie internetowej, decydujesz się na produkt w nowej odsłonie, dzięki czemu masz pewność, że Twój upominek będzie oryginalny. Hasła, które należy narysować lub pokazać, zostały podzielone na zaskakujące kategorie, a ich rozszyfrowanie wymaga błyskotliwości i wyobraźni.

Dużą popularnością cieszą się także karty do znanej od wielu lat gry "Dupa biskupa", której proste reguły zapewniają świetną zabawę.

Chcąc spełnić oczekiwania wszystkich imprezowiczów, stale poszerzamy nasz asortyment. Parom oferujemy między innymi gry z serii "Gierki małżeńskie" z rozmaitymi zadaniami i wyzwaniami, spośród których dużą popularnością cieszą się warianty:

  • "Znamy się", polegające na odpowiadaniu na szereg interesujących pytań i rozwiązywaniu testów. Planszówka pozwala na poznanie przyzwyczajeń czy marzeń partnera,
  • "Między słowami", rozwijająca wyobraźnię i słowotwórstwo.
  • "Wiem wszytko" idealnie pasujące do rywalizacji z innymi parami, a także przygotowujące do udziałów w teleturniejach.

Opisane powyżej imprezowe gry planszowe są ilustrowane obrazkami Andrzeja Mleczki, którego sztuka charakteryzuje się połączeniem dowcipu i ironii. Codzienne sytuacje przedstawione przez artystę w humorystyczny sposób sprzyjają świetnej zabawie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl