Pełne przygód gry dla dzieci to świetny pomysł na zabawę i edukację w jednym. Najmłodsi uwielbiają zajęcia rozwojowe. Zadawanie pytań i odkrywanie świata są związane z dzieciństwem. W zależności od rodzaju mają bardzo korzystny wpływ na rozwój dzieci. Uczą współpracy, sportowych zachowań fair play, budowania strategii, logicznego myślenia, pobudzają kreatywność i nierzadko zasób słownictwa. Wspierają zręczność oraz koordynację ruchową. Angażują dosłownie na wszystkich płaszczyznach, przy okazji dając mnóstwo niesamowitej frajdy. Gry dla najmłodszych to duża przestrzeń do budowania relacji rodzinnych i świetny sposób na wspólnie spędzony czas.

Gry dla dzieci

Psia Kość - gra rodzinna z rysunkami Andrzeja Mleczki

Psia Kość - gra rodzinna z rysunkami Andrzeja Mleczki
Psia Kość - gra rodzinna z rysunkami Andrzeja Mleczki

"Psia kość!" gra na refleks i spostrzegawczość dla całej rodziny z rysunkami Andrzeja Mleczki

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

42,99 zł

szt.

Kurza Stopa - gra rodzinna z rysunkami Andrzeja Mleczki

Kurza Stopa - gra rodzinna z rysunkami Andrzeja Mleczki
Kurza Stopa - gra rodzinna z rysunkami Andrzeja Mleczki

„Kurza stopa!” gra na refleks i spostrzegawczość dla całej rodziny z rysunkami Andrzeja Mleczki

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

42,99 zł

szt.

Motyla Noga - gra rodzinna z rysunkami Andrzeja Mleczki

Motyla Noga - gra rodzinna z rysunkami Andrzeja Mleczki
Motyla Noga - gra rodzinna z rysunkami Andrzeja Mleczki

„Motyla noga!” gra na refleks i spostrzegawczość dla całej rodziny z rysunkami Andrzeja Mleczki

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

42,99 zł

szt.

Ulubione gry dla najmłodszych

W naszej ofercie przygotowaliśmy gry dla dzieci w wieku od 5 lat. Proste zasady pozwalają na zabawę i naukę bez ryzyka zniechęcenia dziecka. Bardzo ważne, aby dopasowywać rodzaj rozgrywek do potrzeb pociech. Gra powinna przede wszystkim być przyjemnie spędzonym czasem. W sytuacji, kiedy zasady będą zbyt trudne, skojarzenie z grami może powodować niechęć. Dużą popularnością cieszą się gry karciane dla dzieci z nietuzinkowymi ilustracjami Andrzeja Mleczki. Nasze propozycje z sukcesem pobudzają refleks i spostrzegawczość. Są idealnym wyborem dla całej rodziny nie tylko na wspólne, deszczowe popołudnie, ale również piknik w parku czy wakacyjny wyjazd. Do ulubionych, kreatywnych i dynamicznych form rozrywki zaliczyć można gry: “Kurza stopa”, “Motyla noga” i “Psia kość”. Wszystkie propozycje powstały w podobnej stylistyce. Zasady gry są proste, dlatego każdy odnajdzie się w rodzinnej rywalizacji, czerpiąc maksimum satysfakcji. Należy szybko wskazać konkretne karty i zgarnąć punkty. Dużą rolę w tego typu grach dla dzieci odgrywa spostrzegawczość. Skojarzenie ilustracji z hasłem wspomaga koncentrację i z pewnością pogłębia relacje rodzinne. Proste zasady umożliwiają grę w dziecięcym gronie. Dziecko wraz z rówieśnikami szybko skojarzy zasady - chętnie będzie brało udział w poszukiwaniu pasujących kart i koncentrowaniu się na tematycznych hasłach. Celem gry dla dzieci jest zebranie jak największej liczby kart i uzyskanie jak największej puli punktów. Proste, prawda?

Proste reguły gry dla dzieci z kotem Simonem

Karciane i planszowe gry dla dzieci to świetny pomysł na prezent. Któż nie lubi kreatywnych prezentów, które dają mnóstwo zabawy? Dzieci z pewnością kochają takie upominki, więc warto podarować im jedną z wyjątkowych propozycji z kotem Simonem. Czworonożnego bohatera z pewnością nie trzeba przedstawiać. Animacja cieszy się ogromną popularnością, a wraz z kultowymi przygodami głodnego kota domowego powstało mnóstwo gadżetów, które dzieci z chęcią kolekcjonują. Karciane gry pozostają doskonałym pomysłem na wspólnie spędzony czas w rodzinnym gronie. Proste reguły, szybka rozgrywka i świetna zabawa są gwarantowane z kotem Simonem. Jego przygody będą skutecznym sposobem na wspieranie dziecięcego rozwoju. Nawet największy przeciwnik karcianek doceni świetne rysunki i emocjonującą rozgrywkę, szybko zapominając o niechęci do gier dla najmłodszych. Wygrywa ten, kto zbierze najwięcej kart - zasady są banalnie proste. W czasie pojedynku gracze dobierają kolejne karty z talii i następnie porównują je z tymi, które są odkryte. Liczy się szybkość i spryt. W tej grze nie wygrają Ci, którzy zwlekają z decyzją. Rywalizacja polega na jak najszybszym wskazaniu pasującej karty i zgarnięciu puli dla siebie. Pomyłki nie są wskazane, dlatego tym bardziej wymagana jest maksymalna koncentracja. Co dają gry dla najmłodszych z kotem Simonem w roli głównej? Na pewno mnóstwo zabawy! Ponadto wspierają budowanie u dzieci spostrzegawczości. Proste rozgrywki jednocześnie angażują refleks i motywują do działania, dlatego są świetnym wyborem dla pociech, u których trzeba popracować nad skupieniem. To wspaniały pomysł na zabawę i edukację w jednym. Z pewnością również dorośli docenią wyjątkowość karcianej rywalizacji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl